Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Buna am 20 de ani 186 m... si 97 kg am avut 114 in ianuarie

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006
Buna peste o luna plec in elvetia si vreau sa slabesc pana la vreo 88 de kg si sa iau ceva prafuri ,pastile etc care sa imi scoata in evidenta fibra musculara si sa nu ma ingrase ... nu as vrea sa ma duc oricum acolo totusi trebuie sa apara hi5-ul mai betoon nu? doar e elvetia si noh tre sa fiu mai trendy as ruga pe cineva care ia sa ma indrume si sa imi zica exact ceea ce da mai bine rezultate repet nu vreau sa ma ingras sub nici o forma

#2
opK

opK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 22.03.2007
tu vrei sa slabesti doar "luand pastile" ?   :lol:

cate kg ai ?

#3
ciutacu

ciutacu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,905
  • Înscris: 11.08.2007
Scria in titlu ca 97. Tu vrei sa slabesti fara sport doar ca sa arati bine pe hi5 ? :huh:

#4
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007

View Postciutacu, on Jun 25 2008, 08:47, said:

Tu vrei sa slabesti fara sport doar ca sa arati bine pe hi5 ? :huh:
mi se pare normal... :lol: :lol: :lol:

#5
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006
Nu prieteni sa arat bine in elvetia ... nu e prb slabitul ca de slabit pot sa slabesc si fara pastile e vb sa iau ceva sa creasca muschi ... intelegeti? nistre prafuri pastile etc

#6
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003

View Postfonrabie, on Jun 25 2008, 15:01, said:

Nu prieteni sa arat bine in elvetia ... nu e prb slabitul ca de slabit pot sa slabesc si fara pastile e vb sa iau ceva sa creasca muschi ... intelegeti? nistre prafuri pastile etc

atunci de ce ai slabit ? Sau de ce ai ajuns la 114 Kg ?

Edited by cutler, 25 June 2008 - 14:05.


#7
opK

opK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 22.03.2007
te cam contrazici...ai 97 si vrei sa ajungi la 88. dar nu vrei sa slabesti, vrei sa pui masa musculara. tu daca acum ai 97 si vrei doar sa pui masa musculara, ia'ti adio de la slabit, eventual mai pui 1 kg muschi daca mergi la sala, desi e prea putin 1 luna

si muschii nu au cum sa iti iasa in evidenta, intr'o perioada atat de scurta, mai ales daca ai strat de grasime peste :)


stii care'i treaba...toti vor sa faca totul repede, fie ca e vorba de slabit, sau masa musculara. asa eram si eu pana acu ceva timp. incearca sa te documentezi, sa citesti cat mai mult (chiar si pe acest forum, eu am invatat destule citind anumite topic'uri), si o sa'ti schimbi parerea. e mult mai bine si mai sanatos ca toate astea sa se produca intr'o perioada mai indelungata. parerea mea



incearca sa slabesti. in 1 luna se pot vedea ceva rezultate. tine dieta, du'te la bazin, du'te la alergari. abia apoi gandeste'te la masa musculara. parerea mea :)

Edited by opK, 25 June 2008 - 15:08.


#8
fonrabie

fonrabie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 645
  • Înscris: 02.11.2006

View PostopK, on Jun 25 2008, 16:03, said:

incearca sa slabesti. in 1 luna se pot vedea ceva rezultate. tine dieta, du'te la bazin, du'te la alergari. abia apoi gandeste'te la masa musculara. parerea mea :)

La bazin slabesc? :))

#9
opK

opK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 22.03.2007
lol ce intrebare e asta ? normal ca slabesti, dai burta jos. presupunand ca te duci si inoti la greu, nu stai si te uiti la p**** :)

#10
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
nu e suficient.

#11
opK

opK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 22.03.2007
pai oricum fara dieta nu faci nimic.

#12
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Doamne ce topicuri mai fac romanasii nostri :lol:

#13
Valy1

Valy1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 06.01.2007
La sala te duci ? Sau vrei muschi de pe SP ?  :P

#14
icx

icx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 635
  • Înscris: 25.02.2007
Eu zic sa faci asa:

- inoti la bazin 5h
- alergi 3h in jurul herastraului
- dai la sapa 4h
- dai la tarnacop inca 4h
- impingi vagoane 2h
- faci sala 5h; ce aparate vrei tu
- daca esti lenes dormi 1h dar eu zic sa sari peste asta; toata lumea stie ca in somn te ingrasi 1g/secunda
- bei un pahar cu apa la doua zile; poate, cum sa zic, `ai noroc` si mai iei un gat cand esti in bazin, dar mai mult nu (apa in exces are efecte secundare)

Numai muschi o sa fii, ca de HI5.

#15
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008

View Postfonrabie, on Jun 25 2008, 01:21, said:

Buna peste o luna plec in elvetia si vreau sa slabesc pana la vreo 88 de kg
ce legatura are Elvetia cu slabitul??? crezi ca stau babele cu picioarele si conturile deschise pe marginea tarii?
teapa! Elvetia este o tara frumoasa, dar pacat ca este locuita. in viata mea n-am vazut idiotii mai mari ca acolo! cel putin, asa erau anul trecut... poate i-a schimbat CE de "folbal".

#16
aleksutzu07

aleksutzu07

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 13.01.2007

View Postfonrabie, on Jun 25 2008, 01:21, said:

Buna peste o luna plec in elvetia si vreau sa slabesc pana la vreo 88 de kg si sa iau ceva prafuri ,pastile etc care sa imi scoata in evidenta fibra musculara si sa nu ma ingrase ... nu as vrea sa ma duc oricum acolo totusi trebuie sa apara hi5-ul mai betoon nu? doar e elvetia si noh tre sa fiu mai trendy as ruga pe cineva care ia sa ma indrume si sa imi zica exact ceea ce da mai bine rezultate repet nu vreau sa ma ingras sub nici o forma
Asta imi aduce aminte de o replica intr-un film in care tipa spunea "am incercat toate metodele sa slabesc, mai putin dieta si exercitii fizice"  :lol:

Edited by aleksutzu07, 26 June 2008 - 08:48.


#17
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 17.04.2006
Modifica pozele in Photoshop , le pui pe hi5 si inviti pitipoancele sa se uite la profil (printr-un mass pe messengr desigur)
Astfel nu mai trebuie sa slabesti si o sa ai cele mai "tru" commenturi

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate