Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Piata Universitatii Reloaded...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1
gabriel baldovin

gabriel baldovin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 03.03.2007
Faza e ca viata politica a a juns in situatia de ori-ori. Daca strig jos Parlamentul s-ar putea sa castige betzivanul si sa incurajez un alt tip de totalitarism. Daca pica Basescu PSD-ul si PRM-ul ne va demonstra ca nimic nu e mai bun ca comunismul . Daca strig Jos Basescu incurajez Mafia... Parca totusi prima varianta e raul cel mai mic.

Nu am chef sa strig Basescu Basescu da' am un chef nebun sa strig "Jos Tariceanu" sau "Jos Vacaroiu" mai mare decat lehamitea primei formulrari incat ash striga-o si pe asta.

Daca nu ne implicam un pic in scandalul asta vom fi luati niste fraieri. Cred ca trebuie sa le aratam parlamentarilor ca nu pot umbla cu mafia vopsita zicand ca e respectabilitate si elitism. Eu zic sa ne unim cativa care nu ii suporta pe niciunii si sa le cantam ceva asa ca in P-ta Universitatii. Chiar daca asa ar insemna frectie la piciorul de lemn. Macar voi putea sa-i privesc in ochi atunci cand copiii mei ma vor intreba "de ce nu ai protestat fata de mafie" la fel cum ii intreb eu astazi pe parintii mei de ce nu au protestat fata de comunism.

http://www.members.l..._vampirilor.htm

Edited by gabriel baldovin, 21 April 2007 - 16:13.


#2
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

View Postgabriel baldovin, on Apr 21 2007, 17:12, said:

Faza e ca viata politica a a juns in situatia de ori-ori. Daca strig jos Parlamentul s-ar putea sa castige betzivanul si sa incurajez un alt tip de totalitarism. Daca pica Basescu PSD-ul si PRM-ul ne va demonstra ca nimic nu e mai bun ca comunismul . Daca strig Jos Basescu incurajez Mafia... Parca totusi prima varianta e raul cel mai mic.

Nu am chef sa strig Basescu Basescu da' am un chef nebun sa strig "Jos Tariceanu" sau "Jos Vacaroiu" mai mare decat lehamitea primei formulrari incat ash striga-o si pe asta.

Daca nu ne implicam un pic in scandalul asta vom fi luati niste fraieri. Cred ca trebuie sa le aratam parlamentarilor ca nu pot umbla cu mafia vopsita zicand ca e respectabilitate si elitism. Eu zic sa ne unim cativa care nu ii suporta pe niciunii si sa le cantam ceva asa ca in P-ta Universitatii. Chiar daca asa ar insemna frectie la piciorul de lemn. Macar voi putea sa-i privesc in ochi atunci cand copiii mei ma vor intreba "de ce nu ai protestat fata de mafie" la fel cum ii intreb eu astazi pe parintii mei de ce nu au protestat fata de comunism.

http://www.members.l..._vampirilor.htm

tu nu te-ai plictisit sa alegi raul cel mai mic ???
eu m-am cam plictisit. pentru ca se pare ca si raul cel mai mic de la un moment dat, poate deveni raul cel mai mare in scurt timp.

:finger: politicienilor romani

#3
gabriel baldovin

gabriel baldovin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 03.03.2007

View PostPollux, on Apr 21 2007, 16:16, said:

tu nu te-ai plictisit sa alegi raul cel mai mic ???
eu m-am cam plictisit. pentru ca se pare ca si raul cel mai mic de la un moment dat, poate deveni raul cel mai mare in scurt timp.

:finger: politicienilor romani

M-am saturaaaaaat.
Tot aleg asata.
am avut si un post cu tema asata.
Dar daca le aratam noi cativa degetul la toti asa pentru a arata macar ca sunt la fel?
In momentul in care cineva ma face prost fie plec de acolo fie incerc sa-i demonstrez ca nu sunt.
De plecat din tara inca nu plec (am motive  :D )
dar le pot arata ca nu is fraierul lor. Ia hai sa facem noi niste cartonase rosii si sa marsaluim cu fluierele prin Bucuresti sa vedem daca chiar suntm fraierii lor!

zau

http://www.members.l..._vampirilor.htm

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate