Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Pet Shop-uri

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
jonny_cluj

jonny_cluj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 16.06.2006
Haideti sa incercam sa facem o lista a petshopurilor din Cluj Napoca.
Eu nu stiu decat un singur astfel magazin de profil situat pe Bd 21 Decembrie langa statia Regionala CFR sper ca sunt mai multe voi mai stiti altele?
Am deschis acest topic pt ca vreau sa-mi cumpar niste pesti pirania si in magazinul mai sus amintit nu mai au si nici nu se stie cand primesc asa ca vreau sa studiez alternativele.

#2
jonny_cluj

jonny_cluj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 16.06.2006
Si mai am o problema, tot catre cei din cluj ma adresez: Stiti vre-un magazin de unde as putea cumpara un geam/sticla mai groasa sa zicem peste 10 mm?

#3
josefumi

josefumi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 167
  • Înscris: 05.04.2007
Este un petshop in Manastur, la Pasaj, altul pe Eroilor colt cu Bolyai, unul pe bld. 21 Dec, putin mai jos de Hubertus. Cam astea le stiu eu.

#4
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,857
  • Înscris: 06.10.2003

View Postjosefumi, on Apr 5 2007, 18:52, said:

Este un petshop in Manastur, la Pasaj, altul pe Eroilor colt cu Bolyai, unul pe bld. 21 Dec, putin mai jos de Hubertus. Cam astea le stiu eu.

Inainte de a trece podul spre calea Floresti, pe dreapta e acel petshop, mai e pe Campului, tot in Manastur, pe Eroilor, intr-o curte, aproape de ING SelfBank, pe Napoca, undeva intr-o pivnita, aproape de Casa de Cultura. Cam de astea stiu eu ...

#5
tudor_turcu

tudor_turcu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,377
  • Înscris: 12.09.2003
Inafara de cele de mai sus, mai este (daca nu s-a desfiintat) un petshop in Piata M. Viteazul, pe latura estica, la demisolul unui bloc, aproape de podul spre str. Traian..
Alt pet-shop, printre cele mai vechi din Cluj, e cel din spatele mag. Central (la nord de magazin).

In plus, multe cabinete veterinare se ocupa si cu vanzarea de produse de pet-shop..

#6
AGT

AGT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 08.01.2006
Un magazin doar cu acvarii si pesti pe strada Marasesti (asta-i de la Parcul Feroviarilor in jos) Skydome ii zice, au si site http://www.skydome-acvaristica.com/. Au foarte multe acvarii si multi pesti din specii mai rare.

#7
bibacj

bibacj

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 160
  • Înscris: 24.08.2006
Si in Pta Flora se mai vand pesti si pasari.

#8
pres.mar.only.me

pres.mar.only.me

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 09.05.2007
Spuneti-mi unde stiti ca exista pet shop-uri in manastur si cu cat pot cumpara un perus va rog ajutati-ma

ps pe cel de la Flora -piata sa nu-l includeti in lista


astept raspusn cat de repede :*

#9
andria

andria

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 31.05.2005

View Postpres.mar.only.me, on Oct 4 2007, 21:05, said:

Spuneti-mi unde stiti ca exista pet shop-uri in manastur si cu cat pot cumpara un perus va rog ajutati-ma

ps pe cel de la Flora -piata sa nu-l includeti in lista
astept raspusn cat de repede :*


Pe Primaverii, la pasaj. De fapt chiar jos IN pasaj.

#10
stefanutz

stefanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 12.11.2006
mai este unul si vis-a-vis de Orange Shop, nu stiu cum ii zice la strada, deoarece nu stau in Cluj-Napoca.
magazinul ii in susbsol, au destul de multa marfa si specii de pesti/pasari/plante.

#11
RIVERDOG

RIVERDOG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.06.2008
Mai este un pet-shop pe o strada din spate de la Sora, care duce spre indersectia cu aurarii este intr-o curte pe partea dreapta.
Altul mic de tot este in Marashti in Groapa chiar langa magazinul Oncos.
In Turda am fost la un crescator de papagali.....am ramas uimit. cred ca are sute de pasari. pt detalii [email protected]

#12
saredinzapada

saredinzapada

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 07.09.2006
Imi poate spune cineva unde pot gasi sa cumpar un melc viu?

#13
cristyz

cristyz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,987
  • Înscris: 28.08.2008
Stie cineva de unde pot sa cumpar pui de micul alexander?

#14
Slickutz

Slickutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 01.12.2007
off: chiar nu schimba nimeni numele topicului in "petshopuri DIN CLUJ-NAPOCA" ???

#15
iulia_400

iulia_400

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 695
  • Înscris: 08.02.2007
mai adaug si eu la lista:

-petshopul de pe str. brancusi nr 25, putin mai sus de pizzeria gente din cipariu, care au magazin si la cora cred
- langa regionala

de astea 2 petshopuri am fost f multumita, au multe produse, in cipariu au preturi bune, si nu umbla sa dilueze sampoane cum am patit cu produse luate de la alte petshopuri. in afara de cartierul manastur, in alte parti am cam vazut toate petshopurile. oricum depinde de fiecare si ce doreste sa cumpere. eu am caine.

#16
irina2010

irina2010

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.05.2010
Tot in Cluj am gasit de cateva luni super mancare la cainele meu de la  magazinul online www.petshopardeal.ro.

http://www.petshopardeal.ro/


Au baietii transport gratuit in Cluj si iti aduc acasa la preturi foarte bune cam tot ce ai nevoie.
Mai nou ii iau si la matusa mancare la pisica.


Salut
irina Cluj

View Postjonny_cluj, on 28th March 2007, 19:47, said:

Haideti sa incercam sa facem o lista a petshopurilor din Cluj Napoca.
Eu nu stiu decat un singur astfel magazin de profil situat pe Bd 21 Decembrie langa statia Regionala CFR sper ca sunt mai multe voi mai stiti altele?
Am deschis acest topic pt ca vreau sa-mi cumpar niste pesti pirania si in magazinul mai sus amintit nu mai au si nici nu se stie cand primesc asa ca vreau sa studiez alternativele.

In Cluj am gasit de cateva luni super mancare la cainele meu de la magazinul online www.petshopardeal.ro.

http://www.petshopardeal.ro/


Au baietii transport gratuit in Cluj si iti aduc acasa la preturi foarte bune cam tot ce ai nevoie.
Mai nou ii iau si la matusa mancare la pisica.


Salut
irina Cluj

#17
Angelina1986

Angelina1986

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 20.07.2006
in Iulius mall la subsol sub auchan s-a deschis de ceva timp un petshop (imi scapa numele acum - ceva cu zoo).E foarte mare si bine aprovizionat.Am gasit inclusiv echipamente ecvestre (care pe mine ma interesau de mult)

#18
gtibi

gtibi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 07.04.2004

View PostAngelina1986, on 25th May 2010, 15:58, said:

in Iulius mall la subsol sub auchan s-a deschis de ceva timp un petshop (imi scapa numele acum - ceva cu zoo).E foarte mare si bine aprovizionat.Am gasit inclusiv echipamente ecvestre (care pe mine ma interesau de mult)

http://www.zoomania....p/magazine-cluj

View Postiulia_400, on 9th September 2009, 09:50, said:

mai adaug si eu la lista:

-petshopul de pe str. brancusi nr 25, putin mai sus de pizzeria gente din cipariu, care au magazin si la cora cred

Magazinele "In Lumea Animalelor" str. Constantin Brancusi, Nr 18, Cluj-Napoca si in Galeriile Cora.
Telefon: 0364417707

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate