Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Posturi Tv pe telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Jockerash

Jockerash

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 13.10.2005
Are cineva niste linkuri directe catre celelalte posturi care se pot viziona pe orange? Pentru n24 si protv international am gasit dar pentru celelalte nu gasesc. Am un motorola E1000 si imi spune ca nu este compatibil cu aceasta optiune dar cand am pus linkul direct merge. Mai stiti si alte televiziune ce emit pe telefon? Sau emisiuni inregistrate? Va multumesc!

#2
Arpi

Arpi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,950
  • Înscris: 23.06.2003

 Jockerash, on Feb 14 2006, 20:34, said:

Are cineva niste linkuri directe catre celelalte posturi care se pot viziona pe orange? Pentru n24 si protv international am gasit dar pentru celelalte nu gasesc. Am un motorola E1000 si imi spune ca nu este compatibil cu aceasta optiune dar cand am pus linkul direct merge. Mai stiti si alte televiziune ce emit pe telefon? Sau emisiuni inregistrate? Va multumesc!

Pune te rog link-urile care le stii! Multumesc!

#3
cata8757

cata8757

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 06.01.2004
intrati pe wap pe orange world si acolo sun tlink-urle la n24, pro tv international, transmisii live de la olimpiada, si o camera din piata victoriei... precum si muzica cateva videoclipuri secvenet din filme.. eu am intrat ca am wap unlimited... de vazut nu se vad cine stie ce ... da totusi e o realizare sa vezi pe mobil... am un SE k750i... care e transformat in w800i din soft...Setarile la mobil mi l-eam trimis de pe net pt wap mms ... de la site-ul oficial SE decat sa mai sun la rel cleinti sa astept o groaza de timp sa imi trimita setarile... asa mi le- am trimis singur ca un sms de pe net...

Edited by cata8757, 16 February 2006 - 12:10.


#4
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,713
  • Înscris: 11.01.2005

 Jockerash, on Feb 14 2006, 20:34, said:

Are cineva niste linkuri directe catre celelalte posturi care se pot viziona pe orange? Pentru n24 si protv international am gasit dar pentru celelalte nu gasesc. Am un motorola E1000 si imi spune ca nu este compatibil cu aceasta optiune dar cand am pus linkul direct merge. Mai stiti si alte televiziune ce emit pe telefon? Sau emisiuni inregistrate? Va multumesc!


Te-as ruga si eu sa postezi link-urile directe !!!

#5
coleman

coleman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 04.01.2006
zalz,

manz ziceti linkruile DIRECTE, pt ca cei de pe connex nu au cum sa intre pe Orange World. Cel de la REALITATEA Tv este http://play.connex.ro/d/live/live.sdp

n24?
ProTV?

#6
boschetarul

boschetarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 28.07.2005
s-a mai discutat aici :http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=97426&st=30

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate