Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

RunDLL Error

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DFL11

DFL11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.03.2012
Salut! De ceva timp de fiecare data dupa ce deschid laptop-ul imi apare aceasta eroare : http://www.freeimagehosting.net/k2156 . Am incercat sa dau search "msiymt32" pe google si chiar nu apare nimic. Stie cineva cum pot scapa de aceasta eroare? ( daca ajuta e un Asus G74SX-TZ279D ). Multumesc!

#2
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,168
  • Înscris: 05.01.2006
Posteaza logurile facute de HijackThis si MalwareBytes pe aria Devirusare sa verifici partea cu virusii...
Dupa ce ti s-a confirmat ca nu esti virusat si daca mai ai probleme revino in acest topic sa cautam o solutie.

Bafta!

#3
DFL11

DFL11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.03.2012
Daca are cineva o idee astept inca un raspuns. Scanarea aici : http://forum.softped...howtopic=849138 .

#4
DFL11

DFL11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.03.2012
Stie cineva cum pot localiza acest dll sa-l sterg? O4 - HKCU\..\Run: [MSIDLL] C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe msiymt32.dll,FzKhHqn  . Am incercat sa dau copy paste in windows explorer la "C:\Windows\SysWOW64\rundll32.exe msiymt32.dll,FzKhHqn" dar imi apare exact eroarea care este in print la inceputul topicului.

#5
DFL11

DFL11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 08.03.2012
UP ! Chiar nimeni nu are idee cum sa scap de aceasta eroare? sau macar sa-l fac sa inceteze sa apara la startup windows?!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate