Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Oferte Cosmote de sarbatori

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View Postwii, on 3rd December 2010, 11:24, said:

Inteleg ca a aparut si la Cosmote bonusul care are alte reguli de consum decat creditul reincarcat? Pana acum nu era asa.

Regulile de consum al acestui bonus s-au modificat de cand se auzea la inceput ca au fost luati de T-Mobile!

#20
PanaramaFlavia

PanaramaFlavia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 24.10.2008
Cine are cea mai slaba oferta la cartela? :)))   Raspunsul este evident :))) si foarte verde

#21
shyck

shyck

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 197
  • Înscris: 30.06.2005
asa e, cea mai slaba oferta, naspa. imi pare rau ca mi-am pierdut optiunea 1200 cu 5 euro

acum o sa platesc 6 euro

dar decat asta noua mai bine cea veche

#22
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007

View PostPanaramaFlavia, on 3rd December 2010, 12:18, said:

Cine are cea mai slaba oferta la cartela? :)))   Raspunsul este evident :))) si foarte verde
Cu ce te deranjaza pe tine oferata cosmote la cartela?Daca nu iti place  foloseste oferta celorlalti operatori.Pe ce te  bazezi cand  spui a este  slaba?

#23
musso

musso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 27.06.2005
Oferta Cosmote, sau mai precis Germanos, de sarbatori cuprinde, incepand din 3 decembrie telefoane la preturi speciale:
- SE C905 =699 RON
-N82 = 699 RON
-Nokia 7020 =289 RON (facea parte din vechea oferta, dar in realitate nu se mai afla de stoc de 1-3 luni, in functie de magazin)
etc., etc., etc. Atat am retinut deoarece modele acestea ma interesau. Lista era insa foarte lunga cu preturi atractive, mai ieftine chiar decat la magazinele online. O parte din oferta se afla si pe site.
Partea rea e ca respectivele teminale nu sa gaseau in niciunul din cele 3 magazine Germanos in care am intrebat din Constanta.

#24
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,695
  • Înscris: 06.07.2005
Mie-mi place ca ne tot baga pe gat in reclame si in reviste Samsung S5230. Angajatii cosmote/germanos din orasul meu(ca nu stiu daca e cazul sa generalizez)recomanda ca lumea sa-l ia cat mai repede ca nu mai aduc/nu se mai fabrica. Anul trecut la prelungire aceeasi chestie mi s-a spus si mie: " Ia-l acu' ca nu-l mai gasesti"

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate