Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 

format video suportat de mp4 SABA BC09

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
horgasz

horgasz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 09.11.2010
Salutari!!! V-a rog sa ma ajutati ca nu mai stiu incotro sa apelez! Am un SABA BC09 (baladeur) ii in franceza! Nam nici CD-de instalare la el nici update nu stiu cum sa ii fac la firmware! As vrea sa stiu ce format video suporta! Am incercat mpg, mp4, xvid, 3gp, etc. si nici macar nu mi-o aparut ca ar fi pe player! Dintre toate numai formatul avi si mtv mi le-o recunoscut dar cand sa intru in el imi da EROR FORMAT!!! :(( va rog ajutatima ce as putea sa fac????

uite 2 lincuri unde puteti afla cate ceva despre el

http://www.comparer....c09/specs.rhtml  
http://www.pricemini...o-portable.html

#2
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
din cate vad,suporta doar formatele ".mp3" , ".wma" , ".mp4" si DivX .foloseste un program de conversie a respectivelor fisiere pentru a-ti fi recunoscute de player.
mpg-ul,3gp-ul,avi si restul din moment ce nu sunt suportate nu au ce cauta pe-acolo,doar in cazul in care folosesti jucaria aia pe post de stick de memorie pentru transferul fisierelor.incearca sa faci conversia fisierelor in formatele suportate de el si daca mai apar probleme,revino sa ne spui.

#3
horgasz

horgasz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 09.11.2010
Salut! Iarta-ma ca n-am mai postat un raspuns la subiectul acesta! Eram incepator pe forum! Mersi de raspuns!

dygey Am incercat zeci si zeci de programe si am convertiti sute de videoclipuri si totusi nu iam dat de capat! Te rog daca ma poti ajuta sa-mi spui cv mai clar (concret) ce convertor sa folosesc si in ce si cum sa convertesc!

Iti multumesc mult!


Daca mai e cineva care ma poate ajuta cu un sfat e foarte bine venit!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate