Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Agentia Bliss travel teapa de teapa

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
xnetbogdan

xnetbogdan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 20.06.2005
[font="Arial Black"] In urma unei recomadari de catre un coleg al sotiei mele am ales aceasta agentie pentru a calatori si a petrece vacanta pe litoralul bulgaresc.Nu a fost indeajuns sa merg numai eu cu familia si am facut mai departe recomadarea acestei agentii catre alte familii, respectiv colegii mei de serviciu ( 6 familii) .Dupa ce am onorat toate platile pentru acest sejur (circaa 2 luni pana la data de plecare) a sosit data plecarii catre statiunea constantin si elena hotel azalia .Respectivul coleg al sotiei mele a fost in aceasta statiune 6 ani la rand fapt pentru care am avut toata increderea de nu a mai verifica confirmarea de plata si cazare.Am ajuns la receptia hotelului impreuna cu copii unde am fost intampinati de catre reprezentantul agentiei de turism din bulgaria prin care a fost facut-a rezervare de catre bliss travel care ne-a spus ca le pare rau dar nu s-a facut nici un fel de plata catre ei.Pentru inceput am crezut ca este o gluma care intr-un final s-a dovedit a fi adevarata. Primul lucru pe care l-am facut a fost sa luam contact telefonic cu agentia din bucuresti care a inceput sa rada ,spunandu-ne ca nu este adevarata aceasta situatie.Dupa N apeleri telefonice care s-au facut pe banii nostri agentia nu a avut de spus decat ca trebuie sa avem rabdare deoarece cazarea se face incepand cu ora 14.Am inteles aceste reguli interioare ale hotelului si am asteptat  ora inceperii cazarii .Dupa cca doua ore de asteptare a sosit clipa in care urma sa ne cazeze si dupa toate aceste lucruri tot nu am fost cazati.Am inceput sa luam din nou legatura cu agentia care ne spunea sa mai asteptam 10 min. si asa am ajuns de la ora 14.00 la ora 19.00.Vazand ca nu am rezolvat problema am inceput a ne ruga de reprezentanul agentiei din bulgaria sa faca ceva in priinta asta doarece copii nostri cei mici au inceput sa planga de foame si de somn.Facandu-li-se mila au acceptat intr-un final sa ne cazeze.RCOMANDca nimeni sa nu apeleze la serviciile acestei agenti BLISS TRAVEL pentru a nu ajunge in aceeasi situatie pe care noi a trebuit sa o suportam.

#2
Lipsum

Lipsum

    Moderator extrem de rău

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,722
  • Înscris: 29.01.2008
De tinut minte pe data viitoare: Intotdeauna verifica rezervarile, mai alea cele facute prin agentii.
Eu, deobicei, trimit un e-mail hotelului unde mi-a facut agentia rezervarea, pentru confirmare. Iar cu o zi inainte de plecare, cer si confirmare telefonica.

#3
new_wen85

new_wen85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 26.02.2010
multumim de informatii....imi pare rau pt necaz....totusi sper ca a fost ok pan la urma.

#4
mviorel

mviorel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 824
  • Înscris: 29.06.2009
Lenea ii mare n-ai ce-i face, patesti, din 20 de oameni sau cati ati fost nici unul nu a fost mai rasarit sa verifice ma mir ca ati ajuns si pana in Bulgaria mai ales ca aveati unul care a mers atata timp pe acolo plus ca in mass media nu exista ora din zii si noapte in care spune mare atentie la agentiile de turism, verificati bla bla. Fain era daca zicea ne pare bine ca ne-ati vizitat acuma puteti pleca. Cum sa ne mearga bine si la vecinii nostri care ii credem inferiori li se face mila de prostia noastra. Scuze daca te superi dar asta ii adevarul nu esti tu neaparat de vina ca tu ai avut 100% incredere dar restu care au fost cu tine? :ciocan:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate