Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Caut om/oameni pt. colaborare (articole platite)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
sedFEIS

sedFEIS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 10.12.2007
Site-ul este in limba engleza. Contine tutoriale/articole legate de Photoshop, Wordpress samd. Site-ul va implini in luna noiembrie 1 an. Nu voi posta link-ul deoarece nu cred ca am voie. Cei interesati ma pot contacta pentru mai multe detalii.

Ce am nevoie?

Oameni care sa scrie tutoriale/articole de genul (Over 500 Layout Design Tutorials, roundups mai exact, sau Creating the “Perfect” Portfolio, Latest trends in web design; sunt doar niste exemple).

Articolele vor fi platite. Pretul il vom negocia pe privat, in functie de articol/tutorial. De asemenea, daca aveti un site, un portofoliu sau un cont de twitter, acestea vor putea fi promovate in Author Info Box, la sfarsitul articolulul.

NU VREAU ARTICOLE COPY/PASTE DE PE ALTE SITEURI!

Caut oameni seriosi, nu am nevoie de nimeni care sa-mi dea copy/paste de pe alte siteuri de specialitate. Acest lucru il pot face si eu, dar nu vreau! Vreau ceva serios si unic, ca sa zic asa :)

Cei interesati va rog sa-mi trimiteti un PM sau sa postati aici, voi verifica topicul zilnic.

#2
bogdy_bogdy

bogdy_bogdy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.09.2009
Am mai facut tutoriale pentru alt site si nu am mai continuat deoarece administratorul site-ului nu se mai implica cu nimic...pur si simplu lucram degeaba...ma pricep sa fac si nu copiez....am facut pentru visual basic, C#, Photoshop, flash plus multe altele..

#3
cristian88

cristian88

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 502
  • Înscris: 22.08.2009
Interesat, astept pm cu detalii. Multumesc :)

#4
sedFEIS

sedFEIS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 10.12.2007
cristian88 nu-ti pot trimite pm, da-mi add pe id: sedfeis pentru mai multe detalii. Nu uita sa specifici cine esti atunci cand dai add ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate