Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Beck International

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
gabiwilhelm

gabiwilhelm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 23.05.2009
Rog forumistii sa vina cu pataniile detaliate ca fenomenul se dezvolta si multa lume o sa plateasca .

#2
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
Stiu doar ca am ris teribil cind am primit prin primavara un pliant cu o excursie de o zi (plecare la 07:00 si intoarcere la 19:00) in Bulgaria, la Ruse.
Incercind sa-mi improspatez memoria am dat si peste acest blog la care va dau un link pentru ca mi se pare normal ca lumea sa fie pusa in garda. Nu stiu daca sint permise linkurile la bloguri sau nu insa consider ca acesta are caracter de informare si prevenire.

http://andreiutzza4u...te-cea-mai.html

PS: oameni buni, NIMIC nu este gratis, nu mai credeti toate minciunile. De asta ajung batrini sa fie lasati pe drumuri de catre niste nemernici.

#3
gabiwilhelm

gabiwilhelm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 23.05.2009
Felicitari pentru rabdarea detalierilor din blog-ul tau. Dupa cum vedeti si raspunsurile sunt destul de munte la ceea ce a scris. Asteptam si o patanie de la Bran ca sa stie lumea la ce sa se astepte in aceste "excursii gratuite".

#4
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Am găsit și eu un flyer zilele trecute în cutia poștală pentru o excursie gratuită la Bran, dacă e cineva interesat să meargă acolo, aștept un PM și îi donez "invitația".

#5
petru_

petru_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 02.02.2006
Norocosilor, pe mine nu vor sa ma duca decat pana la Manastirea Radu Negru. Dar imi ofera si posibilitatea unui pranz copios. :w00t: Noua promotie de la Beck am pus-o aici, sa stie si altii de ce sa se fereasca.
Perna de 10 milioane, aspirator de 30, pilota de 20 + superba posibilitate a unui pranz copios  :D
Asa cum am spus si-n blog, imi pare rau de Andreea, dar ma bucur de descrierea ei.

#6
karabina

karabina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.07.2010
Și eu am fost în TOATE excursiile de 1 zi pe care le-au oferit cei de la Beck. Nu am cumpărat de fiecare dată ceva, dar am tot luat din produsele lor. Nu sunt ieftine, e adevărat. Dar în ceea ce privește calitatea, nu am nimic de comentat. Cine credeți voi că vă mai dă garanție 5 ani la produse în ziua de azi? Nu știu frate de unde vă vin vouă ideile cu TZEAPA. Eu nu m-am considerat păcălit. Nu m-a obligat nimeni să cumpăr nimic. Am făcut-o din convingere. Recunosc, contractul l-am semnat prima dată ca primarul, în grabă, însă am văzut înainte să semnez că am drept de reziliere 7 zile. Am catadicsit să îl citesc când am ajuns acasă și într-adevăr, e destul de strict, dar nu e imposibil de respectat. Cele 7 zile LUCRĂTOARE în care poate fi reziliat sunt cât se poate de reale. Cei care comentează cu țeapa sunt cei care nu catadicsesc să citească contractul, și decât să recunoască faptul că au fost proști, e mai ușor să dea cu rahat în alte direcții.
Apropos de garanție. La aspiratorul cu aburi mi s-a defectat motorul, din vina mea chiar, atenție! (bineînțeles că nu am zis așa ceva oficial). M-am dus la ei, mi-au schimbat aparatul cu totul și PE LOC!
Așadar, dragilor, lăsați-o mai moale cu țeapă-n sus, țeapă-n jos. Înainte să semnați ceva, CITIȚI!
În altă ordine de idei, am un foarte bun prieten care s-a întors acum 2 săptămâni din excursia Beck din Bulgaria. În afara faptului că a întârziat juma’ de oră autocarul la stația de îmbarcare din cauza traficului infect din București, s-a simțit excelent. Ba chiar o să îi dau site-ul ăsta să scrie el cu mâna lui să vă povestească ce fain a fost.

Ai ciulit cineva cumva urechile la prezentarea aia la care ai fost? Că eu am înțeles foarte clar faptul că NU TE OBLIGĂ NIMENI SĂ MERGI CU EI! SEJURUL oferit și tot circuitul prin Turcia e GRATUIT. Ei doar au făcut o ofertă convenabilă la biletul de avion. Dacă vrei, poți să mergi și cu mașina (poate ajungi donator de organe prin Bulgaria sau lași mașina în Antalya și când te întorci din circuit te trezești fără ea).
Eu m-am înscris pentru excursia în Turcia. Și o să îmi iau și pachetul de opționale. Dacă faci socoteala, cu 478 de Euro (adică avion + opționale + taxa pentru turcul de care vorbeai), te alegi cu o vacanță demențială.

#7
red_dog4ever

red_dog4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,371
  • Înscris: 22.05.2008
Ce norocoasa e maica-mea  :thumbup:  :lol:

E de la reader's digest

Attached Files


Edited by red_dog4ever, 07 July 2010 - 14:01.


#8
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
totusi, ce e Beck asta, ca eu nu ma auzit :)
(da stiu, sunt un fel de caveman)

LE: am citit blogul, si am inteles :)
@red_dog4ever Daca tot ai sters numele de pe hartiile alea, puteai sterge si semnatura....

@karabina tu ti-ai fracut cont pe forum doar ca sa promovezi BECK?

Edited by [ady], 07 July 2010 - 15:35.


#9
red_dog4ever

red_dog4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,371
  • Înscris: 22.05.2008

View Post[ady], on 7th July 2010, 16:19, said:

totusi, ce e Beck asta, ca eu nu ma auzit :)
(da stiu, sunt un fel de caveman)

LE: am citit blogul, si am inteles :)
@red_dog4ever Daca tot ai sters numele de pe hartiile alea, puteai sterge si semnatura....

Nu e semnatura mea, ci a teparului  :P

Nu te-ai prins ca vorbim de tepele de la beck?
L.E: acum am vazut ca ai modificat

Edited by red_dog4ever, 07 July 2010 - 18:32.


#10
Kobayashi90

Kobayashi90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.07.2010

View Postkarabina, on 7th July 2010, 13:57, said:

Și eu am fost în TOATE excursiile de 1 zi pe care le-au oferit cei de la Beck. Nu am cumpărat de fiecare dată ceva, dar am tot luat din produsele lor. Nu sunt ieftine, e adevărat. Dar în ceea ce privește calitatea, nu am nimic de comentat. Cine credeți voi că vă mai dă garanție 5 ani la produse în ziua de azi? Nu știu frate de unde vă vin vouă ideile cu TZEAPA. Eu nu m-am considerat păcălit. Nu m-a obligat nimeni să cumpăr nimic. Am făcut-o din convingere. Recunosc, contractul l-am semnat prima dată ca primarul, în grabă, însă am văzut înainte să semnez că am drept de reziliere 7 zile. Am catadicsit să îl citesc când am ajuns acasă și într-adevăr, e destul de strict, dar nu e imposibil de respectat. Cele 7 zile LUCRĂTOARE în care poate fi reziliat sunt cât se poate de reale. Cei care comentează cu țeapa sunt cei care nu catadicsesc să citească contractul, și decât să recunoască faptul că au fost proști, e mai ușor să dea cu rahat în alte direcții.
Apropos de garanție. La aspiratorul cu aburi mi s-a defectat motorul, din vina mea chiar, atenție! (bineînțeles că nu am zis așa ceva oficial). M-am dus la ei, mi-au schimbat aparatul cu totul și PE LOC!
Așadar, dragilor, lăsați-o mai moale cu țeapă-n sus, țeapă-n jos. Înainte să semnați ceva, CITIȚI!
În altă ordine de idei, am un foarte bun prieten care s-a întors acum 2 săptămâni din excursia Beck din Bulgaria. În afara faptului că a întârziat juma’ de oră autocarul la stația de îmbarcare din cauza traficului infect din București, s-a simțit excelent. Ba chiar o să îi dau site-ul ăsta să scrie el cu mâna lui să vă povestească ce fain a fost.

Ai ciulit cineva cumva urechile la prezentarea aia la care ai fost? Că eu am înțeles foarte clar faptul că NU TE OBLIGĂ NIMENI SĂ MERGI CU EI! SEJURUL oferit și tot circuitul prin Turcia e GRATUIT. Ei doar au făcut o ofertă convenabilă la biletul de avion. Dacă vrei, poți să mergi și cu mașina (poate ajungi donator de organe prin Bulgaria sau lași mașina în Antalya și când te întorci din circuit te trezești fără ea).
Eu m-am înscris pentru excursia în Turcia. Și o să îmi iau și pachetul de opționale. Dacă faci socoteala, cu 478 de Euro (adică avion + opționale + taxa pentru turcul de care vorbeai), te alegi cu o vacanță demențială.
Ca sa va convingeti cu totii intrati aici http://www.balaoo.co...ursie_speciala/
Parca te chema Cristi omule . Chiar ai fost asa satisfacut de dai copy/paste peste tot pe unde se vorbeste de hotii de la BECK ?  :nonobad:  nu, nu , nu e bine ce faci tzeparule
Omu asta lasa peste tot acelasi coment si zice ba ca il cheama Cristi , ba Karapartza , nu va lasati inselati

View PostKobayashi90, on 16th July 2010, 20:37, said:

Ca sa va convingeti cu totii intrati aici http://www.balaoo.co...ursie_speciala/
Parca te chema Cristi omule . Chiar ai fost asa satisfacut de dai copy/paste peste tot pe unde se vorbeste de hotii de la BECK ?  :nonobad:  nu, nu , nu e bine ce faci tzeparule
Omu asta lasa peste tot acelasi coment si zice ba ca il cheama Cristi , ba Karapartza , nu va lasati inselati
pe 7 iulie ai dat mesaje si in dincolo :)) haha ce papagal

#11
recl-sr

recl-sr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 17.04.2009

View Postkarabina, on 7th July 2010, 13:57, said:

Și eu am fost în TOATE excursiile de 1 zi pe care le-au oferit cei de la Beck. Nu am cumpărat de fiecare dată ceva, dar am tot luat din produsele lor. Nu sunt ieftine, e adevărat. Dar în ceea ce privește calitatea, nu am nimic de comentat. Cine credeți voi că vă mai dă garanție 5 ani la produse în ziua de azi? Nu știu frate de unde vă vin vouă ideile cu TZEAPA. Eu nu m-am considerat păcălit. Nu m-a obligat nimeni să cumpăr nimic. Am făcut-o din convingere. Recunosc, contractul l-am semnat prima dată ca primarul, în grabă, însă am văzut înainte să semnez că am drept de reziliere 7 zile. Am catadicsit să îl citesc când am ajuns acasă și într-adevăr, e destul de strict, dar nu e imposibil de respectat. Cele 7 zile LUCRĂTOARE în care poate fi reziliat sunt cât se poate de reale. Cei care comentează cu țeapa sunt cei care nu catadicsesc să citească contractul, și decât să recunoască faptul că au fost proști, e mai ușor să dea cu rahat în alte direcții.
Apropos de garanție. La aspiratorul cu aburi mi s-a defectat motorul, din vina mea chiar, atenție! (bineînțeles că nu am zis așa ceva oficial). M-am dus la ei, mi-au schimbat aparatul cu totul și PE LOC!
Așadar, dragilor, lăsați-o mai moale cu țeapă-n sus, țeapă-n jos. Înainte să semnați ceva, CITIȚI!
În altă ordine de idei, am un foarte bun prieten care s-a întors acum 2 săptămâni din excursia Beck din Bulgaria. În afara faptului că a întârziat juma’ de oră autocarul la stația de îmbarcare din cauza traficului infect din București, s-a simțit excelent. Ba chiar o să îi dau site-ul ăsta să scrie el cu mâna lui să vă povestească ce fain a fost.

Ai ciulit cineva cumva urechile la prezentarea aia la care ai fost? Că eu am înțeles foarte clar faptul că NU TE OBLIGĂ NIMENI SĂ MERGI CU EI! SEJURUL oferit și tot circuitul prin Turcia e GRATUIT. Ei doar au făcut o ofertă convenabilă la biletul de avion. Dacă vrei, poți să mergi și cu mașina (poate ajungi donator de organe prin Bulgaria sau lași mașina în Antalya și când te întorci din circuit te trezești fără ea).
Eu m-am înscris pentru excursia în Turcia. Și o să îmi iau și pachetul de opționale. Dacă faci socoteala, cu 478 de Euro (adică avion + opționale + taxa pentru turcul de care vorbeai), te alegi cu o vacanță demențială.

Cu 478 de euro imi iau printr-o agentie de turism o vacanta dementiala. eu prin excursie GRATUITA inteleg costuri 0!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate