Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Sugestii de abonamente, optiuni, tarife

- - - - -
  • Please log in to reply
610 replies to this topic

#325
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008

View PostLunaCrystal, on May 13 2009, 03:03, said:

Stai linistit ca cel putin pana acum lucrurile nu sunt chiar asa de negre cum par la prima vedere. Oricum asteptam si raspunsul lui Zapp_softpedia.


Client ce isi da cu parerea si e cat de cat informat. O sa cred ce se zice doar atunci cand o sa scrie aici: http://www.zapp.ro/despre-zapp/stiri/


si eu asteptam sa fiu "contrat" de zapp_softpedia dupa "fake-ul" ce "l-am dat". nu a comentat nimik, inca un motiv in pluss sa credem ca ceva adevar e, nu? nu poate avea o pozitie oficiala inca si nici sa-si exprime parerea, ca e "oficial" zapp. se va anunta mai incolo, nimeni nu anunta imediat ce a semnat. trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca a fost cumparat, crede-ma e adevarat. nu uita ca nu ai crezut ( si nici nu ai vrut ) ca va fi prepay la zapp. si uite ca este. bisnisu' - i bisnis. si nu va fi asa rau nici la cosmote, ai sa vezi. multumita lor au scazut tarifele la telefonie. o sa-i sparga pe vdf si orange, dupa alianta cu zapp. mai vorbim, noi :naughty:

#326
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Cand am zis eu ca nu va fi prepay la Zapp ? Ca am vrut acum o vreme sa nu fie aia e altceva. Si cu restul nu cred ca are rost sa ne mai lungim aici pentru ca suntem offtopic. Ai rabdare si va venii si un raspuns oficial. De la bun inceput Zapp_softpedia nu a intrat zilnic aici.

#327
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008
mai sus scrie ca nu ai crezut ca va fi si ca nici nu ai vrut sa fie ( ca se umple reteaua de cocalari  :D )...

View Postsorrell, on May 13 2009, 13:18, said:

mai sus scrie ca nu ai crezut ca va fi si ca nici nu ai vrut sa fie ( ca se umple reteaua de cocalari  :D )...


scuze, manelisti http://forum.softped...m...t&p=5025164 si http://forum.softped...m...t&p=5404827

#328
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Si tot nu vad unde am scris ca nu va fi prepay, faptul ca am scris ca sper ca nu va fi aia e altceva, dar stiam ca va fi.  

Si hai sa revenim on-topic.

#329
sorrell

sorrell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 874
  • Înscris: 26.10.2008

View PostLunaCrystal, on May 14 2009, 02:39, said:

Si tot nu vad unde am scris ca nu va fi prepay, faptul ca am scris ca sper ca nu va fi aia e altceva, dar stiam ca va fi.

Si hai sa revenim on-topic.


exact aia am zis si eu. CA NU AI CREZUT SI CA NU AI VRUT !!!!!!!!  
iti mai subliniez odata -  si eu asteptam sa fiu "contrat" de zapp_softpedia dupa "fake-ul" ce "l-am dat". nu a comentat nimik, inca un motiv in pluss sa credem ca ceva adevar e, nu? nu poate avea o pozitie oficiala inca si nici sa-si exprime parerea, ca e "oficial" zapp. se va anunta mai incolo, nimeni nu anunta imediat ce a semnat. trebuie sa te obisnuiesti cu ideea ca a fost cumparat, crede-ma e adevarat. nu uita ca nu ai crezut ( si nici nu ai vrut ) ca va fi prepay la zapp. si uite ca este. bisnisu' - i bisnis. si nu va fi asa rau nici la cosmote, ai sa vezi. multumita lor au scazut tarifele la telefonie. o sa-i sparga pe vdf si orange, dupa alianta cu zapp. mai vorbim, noi (IMG:http://forum.softpedia.com/style_emoticons/default/naughty.gif)

oricum, coincidenta sau nu, softpedia_zapp nu a mai intrat de cand s-au tulburat apele. oare de ce? asta e. vedem ce va fi. si oricum ziceai ca suntem off topic...dar daca ma gandesc bine, nu prea isi mai are sensul acest topic. cosmote nu tine cont de el. si mai depinde si de DT. ca incet, incet, bag seama ca asta e ideea: cosmote cu 3g e mai atractiv pentru nemti...dar hai sa revenim on topic sau sa ne mutam in alta parte

#330
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Pana una alta este Zapp nu CosmOTE, cel putin pana la rebrandare in caz ca ar fi cumparat pe bune. Asa ca isi are rost topicul. Moderatorii sunt rugati sa stearga off-topicul.

#331
Zapp_Softpedia

Zapp_Softpedia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 16.03.2009
Salut,
Nu pot nici confirma nici infirma stirile sau zvonurile legate de preluarea Zapp pentru simplul motiv ca nu am dreptul sa fac astfel astfel de comunicate.
Ce pot spune este ca multe din sugestiile voastre sunt in productie: abonamente si prepay pentru studenti, apel spre yahoo din orice gsm via zapp (multumiri luna_crystal pentru sugestie), prepay de date, z168 in postpaid

#332
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006

View PostZapp_Softpedia, on May 15 2009, 11:36, said:

Salut,
Nu pot nici confirma nici infirma stirile sau zvonurile legate de preluarea Zapp pentru simplul motiv ca nu am dreptul sa fac astfel astfel de comunicate.
Ce pot spune este ca multe din sugestiile voastre sunt in productie: abonamente si prepay pentru studenti, apel spre yahoo din orice gsm via zapp (multumiri luna_crystal pentru sugestie), prepay de date, z168 in postpaid


:thumbdown:  glume destul de bune....si unii ne chinuim sa ne schimbam un nenorocit de z110.....culmea pe care fac si trafic serios....

#333
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Ce glume ? Si ce nu poti schimba ? Detaileaza putin.

#334
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006

View PostLunaCrystal, on May 15 2009, 12:04, said:

Ce glume ? Si ce nu poti schimba ? Detaileaza putin.


am un z110 care saracu e cam "dus"....am si vreo 130 euro credit ....si cei din shop ziceau ca nu-mi pot muta nr. si creditul pe un aparat nou...(adica sa schimb pocnitoarea...)




in schimb vad ca pe okazii se dau mai nou z168+5 euro credit la 130 ron ....alea care zappu le vinde la 25 ron la unii...tare !

#335
Zapp_Softpedia

Zapp_Softpedia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 16.03.2009
GSM to Yahoo & GTalk via Zapp BUZZ

De azi puteti suna orice contact online (Yahoo, GTalk, SIP), folosind orice telefon al unui operator GSM (Vodafone, Orange, Cosmote, Zapp, DigiMobil) sau operator fix / SIP (Romtelecom, Astral, RDS, Eurotel, etc )

1. Intrati pe http://www.zappbuzz.ro; in prima pagina aflati corespondentul SIP -BUZZ al contactului din lista Yahoo, GTalk sau SIP
2. Apelati de pe orice telefon (GSM sau fix, national sau international) numarul 0780999999. Apelul este taxat normal, conform tarifelor specifice fiecarui operator ca "apel catre retele mobile nationale"; pentru apeluri din Zapp, se va tarifa ca "apel in retea" sau se vor consuma din minutele in retea incluse;
3. Dupa formarea numarului de mai sus, veti auzi un ton; in acel moment introduceti numarul obtinut la punctul 1 pentru a suna contactul online din lista Yahoo sau GTalk.

Produsul e inca in stadiul beta asa ca asteptam feed-backul vostru in acest sens. Voi deschide si un thread daca va fi cazul.

P.S.: Puteti adauga in agenda telefonului gsm numarul unui buddy pe care vreti sa-l sunati la modul "0780999999p42748xxxxx", unde "p" este pauza necesara primirii tonului centralei Zapp.

Edited by Zapp_Softpedia, 15 May 2009 - 13:04.


#336
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
http://www.zappbuzz.ro/

Sa inteleg ca nr. 0780999999 este numai pe forum? Pe site nu e afisat la prima vedere.
Am testat de pe Digi si merge ok pe toate (Y, G, sip)

Edited by Blackhawk, 15 May 2009 - 13:10.


#337
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,384
  • Înscris: 20.10.2006
Nu este pe site pentru ca inca nici nu e lansat.

#338
Zapp_Softpedia

Zapp_Softpedia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 16.03.2009
Inca nu e afisat, abia acum o ora a fost gata de la tehnic. Pe voi v-am anuntat in avanpremiera :)

#339
alecsandrius

alecsandrius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,607
  • Înscris: 26.04.2006
un numar sa trimiti sms sa primesti raspuns sa vezi cine e on-line si nr lor de buddy ? 

#340
Zapp_Softpedia

Zapp_Softpedia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 16.03.2009

View PostZapp_Softpedia, on May 15 2009, 14:00, said:

GSM to Yahoo & GTalk via Zapp BUZZ

De azi puteti suna orice contact online (Yahoo, GTalk, SIP), folosind orice telefon al unui operator GSM (Vodafone, Orange, Cosmote, Zapp, DigiMobil) sau operator fix / SIP (Romtelecom, Astral, RDS, Eurotel, etc )

1. Intrati pe http://www.zappbuzz.ro; in prima pagina aflati corespondentul SIP -BUZZ al contactului din lista Yahoo, GTalk sau SIP
2. Apelati de pe orice telefon (GSM sau fix, national sau international) numarul 0780999999. Apelul este taxat normal, conform tarifelor specifice fiecarui operator ca "apel catre retele mobile nationale"; pentru apeluri din Zapp, se va tarifa ca "apel in retea" sau se vor consuma din minutele in retea incluse;
3. Dupa formarea numarului de mai sus, veti auzi un ton; in acel moment introduceti numarul obtinut la punctul 1 pentru a suna contactul online din lista Yahoo sau GTalk.

Produsul e inca in stadiul beta asa ca asteptam feed-backul vostru in acest sens. Voi deschide si un thread daca va fi cazul.

P.S.: Puteti adauga in agenda telefonului gsm numarul unui buddy pe care vreti sa-l sunati la modul "0780999999p42748xxxxx", unde "p" este pauza necesara primirii tonului centralei Zapp.

Completare:

Dupa 0780999999 plus 427XXXXXX se pune si "#",

#341
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,121
  • Înscris: 02.07.2006
functioneaza si din orange

#342
evertek

evertek

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 06.10.2008
Ce se mai aude de mesageria vocala? Devine gratuita ca la ceilalti operatori sau nu ? Se ia macar in considerare asta ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Bing (1)

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate