Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Extraoptiuni cartela Cosmote

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2749 replies to this topic

#901
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Ma bucur ca mai sunt valabile. Oricum, am sunat la 1234 si am aflat. :)

#902
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Oferta Cosmote pentru toate optiunile s-a prelungit pana la data de 15 septembrie.
Orange pana la 15 noiembrie, Vodafone nu a actualizat site-ul.

#903
SUPERSTAR2007

SUPERSTAR2007

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 709
  • Înscris: 31.12.2006

View Postdanutz1, on 1st September 2011, 14:12, said:

Oferta Cosmote pentru toate optiunile s-a prelungit pana la data de 15 septembrie.
Orange pana la 15 noiembrie, Vodafone nu a actualizat site-ul.
Gresit, Orange Young s-a actuaizat si are o super mega oferta, Internet nelimitat de la ora 9 la ora 17 + 150 Sms nationale+1500 min orange+sms nelimitat orange + 250Mb internet oricand+75 min Nationale + ACCES NELIMITAT PE YAHOO SI FACEBOOK totul la Doar 7 Eur/luna  :coolspeak:

#904
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Da mai, stai calm, iti inteleg entuziasmul pentru ca te avantajeaza. Stiu oferta Orange Young.
Eu vorbeam de oferta generala care nu trebuie confundata cu Young/Tineri/Frog.

#905
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,886
  • Înscris: 01.01.2010
Lasa ca nu-i rea deloc oferta portocaliilor. Asta da iesire in evidenta dom'le.. Bravo!

#906
lightpawn

lightpawn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 09.02.2007
Nelimitat, da, dar între 9-17... la orele alea de obicei lumea e pe la muncă, nu? Adică de obicei la orele alea cam ai acces la net de pe un PC.
Mi se pare doar o ofertă de stimulare a consumului de net mobil și nu cred că o să aibă prea mult succes, cel puțin nu la scală largă.

#907
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,886
  • Înscris: 01.01.2010
Ba acelea sunt cele mai potrivite ore pentru efectuat apeluri telefonice. Era mai bine la Vodafone cand percepeau preturi mai mici de pe la 19 la 7?

#908
12trei

12trei

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,328
  • Înscris: 22.07.2011

View PostYOUR_GOD, on 3rd September 2011, 18:47, said:

Era mai bine la Vodafone cand percepeau preturi mai mici de pe la 19 la 7?
Da

#909
lightpawn

lightpawn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,142
  • Înscris: 09.02.2007

View PostYOUR_GOD, on 3rd September 2011, 18:47, said:

Ba acelea sunt cele mai potrivite ore pentru efectuat apeluri telefonice. Era mai bine la Vodafone cand percepeau preturi mai mici de pe la 19 la 7?
Era vorba de internet, nu de apeluri.

#910
PS2RO

PS2RO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,694
  • Înscris: 18.08.2009
Ceva cu minute internationale Malta>Romania nu este?Ma intereseaza macar 30/50 de minute :D

#911
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,886
  • Înscris: 01.01.2010

View Postlightpawn, on 8th September 2011, 09:44, said:

Era vorba de internet, nu de apeluri.
Mea culpa.
Pentru mine ar fi bine si asa. Acasa oricum, nu stau pe tel, asa ca atunci cand sunt plecat imi trebuie. De regula, pe la 6 sunt mai mereu acasa, deci oferta ar fi buna pentru mine. Dar nu si reteaua. Daca e sa plec de la Cosmo, probabil as incerca Orange. Prea multe plangeri pe aria Voda.

#912
SUPERSTAR2007

SUPERSTAR2007

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 709
  • Înscris: 31.12.2006
Ceva oferta noua la cosmote?

#913
SUPERSTAR2007

SUPERSTAR2007

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 709
  • Înscris: 31.12.2006

View PostSUPERSTAR2007, on 15th September 2011, 18:53, said:

Ceva oferta noua la cosmote?
Voi stiti raspunde ?

#914
adyrafy

adyrafy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 16.10.2007
Nimic nou pe frontul de extraoptiuni
Oferta s-a prelungit pana pe 29.09
Ma gandesc ca nu au avut timp sa creeze optiuni pentru noul brand de imagine proaspat lansat.

#915
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 04.09.2008

View PostSUPERSTAR2007, on 15th September 2011, 18:53, said:

Ceva oferta noua la cosmote?

Am primit un sms de la Cosmote:
Din 21.09.2011 la extraoptiunea Freestyle activa pe contul tau se adauga un tarif special pentru trafic de date: 3 eurocenti/MB. Info despre beneficii si validitatea lor la *100# sau 1234.
Am intrat sa vad si nu apare nimic despre aceasta facilitate... am incercat sa intru pe net cu APN broadband si nimic... nu functioneaza deloc! :(

#916
degitel

degitel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 23.12.2010
loyalty freestyle cu tarif pentru navigarea pe net este doar pentru cartelele frog din cate stiu. ai activat-o pe nr pe care ai primit mesajul ? ai trimis mesaj la 6381 pentru setari? ai telefon compatibil ?

#917
mike77

mike77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 04.09.2008

View Postdegitel, on 26th September 2011, 09:41, said:

loyalty freestyle cu tarif pentru navigarea pe net este doar pentru cartelele frog din cate stiu. ai activat-o pe nr pe care ai primit mesajul ? ai trimis mesaj la 6381 pentru setari? ai telefon compatibil ?

Am carteala cosmote normala.. fost abonament.. deocamdata n-am activat nimic... am trimis sms gol la 6381 si n-am primit nimic...
Daca intru in webcare imi scrie asa:
1 cent pe minut/SMS/MMS în rețea + 9 cenți pe minut/SMS/MMS către rețele naționale și internaționale + 6 cenți pe minut cu un număr favorit dintr-o rețea națională, alta decât Cosmote + 3 cenți pe MB pentru trafic date mobil, totul pentru 0.5 euro pe lună. Sunt considerate rețele internaționale rețelele fixe din Europa (cu excepția celor din Belarus și Azerbaidjan) și rețelele fixe și mobile din SUA, Canada și Israel. Extraopțiunea se reînnoiește lunar în mod automat cu doar 0.5 euro/ lună.

Pt. cine are Freestyle uitativa in webcare.cosmote.ro va apare la fel?
Ati reusit sa intrati pe net cu 3 ct/MB ?

Edited by mike77, 26 September 2011 - 20:30.


#918
Seattle

Seattle

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 457
  • Înscris: 14.09.2005

View Postmike77, on 26th September 2011, 21:28, said:

Am carteala cosmote normala.. fost abonament.. deocamdata n-am activat nimic... am trimis sms gol la 6381 si n-am primit nimic...
Daca intru in webcare imi scrie asa:
1 cent pe minut/SMS/MMS în rețea + 9 cenți pe minut/SMS/MMS către rețele naționale și internaționale + 6 cenți pe minut cu un număr favorit dintr-o rețea națională, alta decât Cosmote + 3 cenți pe MB pentru trafic date mobil, totul pentru 0.5 euro pe lună. Sunt considerate rețele internaționale rețelele fixe din Europa (cu excepția celor din Belarus și Azerbaidjan) și rețelele fixe și mobile din SUA, Canada și Israel. Extraopțiunea se reînnoiește lunar în mod automat cu doar 0.5 euro/ lună.

Pt. cine are Freestyle uitativa in webcare.cosmote.ro va apare la fel?
Ati reusit sa intrati pe net cu 3 ct/MB ?


Am primit si eu aceasta oferta acuma cateva zile, in 21 septembrie. Deocamdata nu pot verifica , am o extraoptiune de date activa pe cont. In webcare apare la exact fel ca si la tine. Am cartela Cosmote nu Frog.  Posibil sa difere apn-ul daca nu merge cu "broadband". Incearca "internet" parca asta era apn-ul la care taxau cu 80 de centi/MB. Cu grija sa nu te ruineze.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate