Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 

aparat de facut suc de portocale

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
cnd_nick

cnd_nick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 13.02.2002
Habar n-am cum se poate numi masinaria asta. Caut un aparat in care bagi portocalele intregi (sau taiate jumatate) si iti face suc natural. Am vazut pe la baruri.

Poate cineva a vazut asa ceva la vanzare sau stie cum se numeste. Daca ii aflu denumirea poate gasesc sa comand pe net.

Regards,
Nic

#2
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Ceva de genul asta? http://www.shopmania...~p-1811122.html

#3
mikiduzza

mikiduzza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 249
  • Înscris: 08.04.2006
Nu e cumva storcator de citrice? http://www.shopmania...~p-1828113.html

#4
s3ction31

s3ction31

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,729
  • Înscris: 05.01.2008

View Postcnd_nick, on Apr 2 2008, 16:14, said:

Habar n-am cum se poate numi masinaria asta. Caut un aparat in care bagi portocalele intregi (sau taiate jumatate) si iti face suc natural. Am vazut pe la baruri.

Poate cineva a vazut asa ceva la vanzare sau stie cum se numeste. Daca ii aflu denumirea poate gasesc sa comand pe net.

Regards,
Nic
Se cheama storcator de fructe  :lol: Daca vrei sa faci suc doar din citrice iti poti lua unul de citrice, daca vrei sa pui si un mar/morcov/ ce-ti mai trece tie prin cap, ia-ti unul mai puternic, cu 2 viteze. Eu am unul de 400 w de care-s tare multumita.

#5
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,191
  • Înscris: 05.06.2006

ASTA
te ajuta? E cam scump, da merita!

#6
saragosa69

saragosa69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 138
  • Înscris: 13.03.2006
eu am unul de citrice f puternic si storc si un sac de 20 de kg (de portocale cu el) nu as lua din acela in care sa bagi portocala cu coaja fiindca nu cred ca-i asa sanatos9cine stie  cu ce substante sut date pe coaja) eu oricum le spal f bine inainte sa le storc

#7
cnd_nick

cnd_nick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 13.02.2002

View Posts3ction31, on Apr 3 2008, 15:06, said:

Se cheama storcator de fructe  :lol: Daca vrei sa faci suc doar din citrice iti poti lua unul de citrice, daca vrei sa pui si un mar/morcov/ ce-ti mai trece tie prin cap, ia-ti unul mai puternic, cu 2 viteze. Eu am unul de 400 w de care-s tare multumita.

Nu caut storcator de fructe, ca nu vreau sa stau sa storc. Vreau sa spal portocala, eventual s-o tai pe jumatate si de acolo sa se descurce singur.

Nu-s lenes, doar ca prefer sa munceasca masinile.

View Postliviu_np, on Apr 3 2008, 15:12, said:


ASTA
te ajuta? E cam scump, da merita!

Da, cam asa ceva caut, insa nu atat de scump, maxim 5-600 euro. Ala deja e profesional. Nu vand suc de portocale deocamdata :P

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate