Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Steaua - Rapid 3-0

- - - - -
  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#91
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postkill_them_all1000, on Mar 21 2008, 00:20, said:

Poate ca a fost lovit cu surubul disparut din Ghencea anu' trecut. Mai adaugi un punct la lista ta.

Asta a ta este o supozitie. Punctele atinse de catre mine sunt certitudini reale. Contesti vreuna?

#92
Devanu

Devanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 22.08.2007

View Postsolitudes, on Mar 21 2008, 00:14, said:

de fapt lovin fumase o tigara la pauza , uitase bricheta in buzunar si s-a gandit sa i-o dea arbitrului sa nu il prinda lacatus ca ii spargea capu. si iote ce a iesit..

Chiar ca e o teorie interesanta :roflmaofast:  :roflmaofast:  :roflmaofast:

#93
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 00:22, said:

Asta a ta este o supozitie. Punctele atinse de catre mine sunt certitudini reale. Contesti vreuna?
De exemplu contest faptul ca ai uitat sa spui ca pe toata durata partidei s'a aruncat cu ceva din tribune.

#94
HABIBA

HABIBA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 01.03.2008
:D  http://www.cancan.ro...pid-Steaua.html   :D

#95
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postkill_them_all1000, on Mar 21 2008, 00:25, said:

De exemplu contest faptul ca ai uitat sa spui ca pe toata durata partidei s'a aruncat cu ceva din tribune.

Atsa este o generalitate dragul meu. Si nu s-au intrerupt meciuri :)

Vezi, daca taceai, filozof ramaneai :)

Edited by Zamolxel, 21 March 2008 - 00:30.


#96
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
declaratiile lui Mircea Sandu care face praf conducatorii cluburilor
- un Becali care in cel mai ciudat mod posibil ii da dreptate si se caieste in mod subit.
- un Becali suspicios de linistit in fata unui meci mare (nu e primul meci la care nu face valuri)
- un surub aruncat din peluza stelista anul trecut, pierdut subit si acel meci NU a fost oprit de catre ACELASI arbitru de azi
- cazul Ganea care l-a strans de gat pe un arbitru si nu s-a intrerupt meciul (pai si din cauza cazului ganea s-au cumitnit un pic jucatorii)
- arbitrul Deaconu fost junior la Steaua (ASA SI?)
- 1-0 pentru Rapid, gol dat cu 6-7 minute inainte, interval de timp in care suporterilor rapidisti nu cred ca le trecuse nici bucuria (asa cele 15 minute de faima pentru cretinul care a aruncat au si consecinte)
- CEVA aruncat si care l-a lovit in cap pe arbitru (sunt probe video)
- o bricheta aruncata imediat dupa, aratata de catre Lovin (parca) arbitrului (bricheta s-a vazut si la tv)
- meciul intrerupt imediat in favoarea Stelei. (corect-trebuia mai devreme)

#97
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 00:29, said:

Atsa este o generalitate dragul meu. Si nu s-au intrerupt meciuri :)

Vezi, daca taceai, filozov ramaneai :)
Nu s'a intrerupt pentru ca nu a nimerit pe nimeni. Uite ca pana la urma au nimerit.

De curiozitate, esti ardelean? Dupa superioritatea cu care imi vorbesti imi suni a ardelean.

#98
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postkill_them_all1000, on Mar 21 2008, 00:32, said:

Nu s'a intrerupt pentru ca nu a nimerit pe nimeni. Uite ca pana la urma au nimerit.

De curiozitate, esti ardelean? Dupa superioritatea cu care imi vorbesti imi suni a ardelean.

Nu a lovit pe nimeni acel surub?? Si mai sunt cazuri dar nu le stiu exact pe nume. O sa caut.

Nu, nu sunt :)

#99
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 00:33, said:

Nu a lovit pe nimeni acel surub?? Si mai sunt cazuri dar nu le stiu exact pe nume. O sa caut.
Surubul ala nici nu a fost gasit in timpul meciului. L'ai vazut tu pe Deaconu (sau vreun jucator rapidist) sa se fi dus la marginea terenului sa predea ceva (la meciul Steaua-Rapid)?

#100
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006

View Postkill_them_all1000, on Mar 21 2008, 00:40, said:

Surubul ala nici nu a fost gasit in timpul meciului. L'ai vazut tu pe Deaconu (sau vreun jucator rapidist) sa se fi dus la marginea terenului sa predea ceva (la meciul Steaua-Rapid)?

:w00t:

Omule! A FOST FILMAT acel surub!!!! Daca nu ma insel, a fost ridicat chir de catre portar (nu sunt sigur de asta)

Ce ziceti de chestia ASTA?

Bine, io unul nu pun mare baza in acest ziar :)

#101
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 00:44, said:

:w00t:

Omule! A FOST FILMAT acel surub!!!! Daca nu ma insel, a fost ridicat chir de catre portar (nu sunt sigur de asta)

Ce ziceti de chestia ASTA?

Bine, io unul nu pun mare baza in acest ziar :)
Eu tin minte ca nu am vazut pe nimeni la centrul terenului sa dea ceva. Tin minte chestia asta pentru ca ii intrebasem pe niste prieteni care au fost la meci "ce dracu' a patit ala?".

LE: La acel meci rapidistii (nu mai tin minte cine) ii acuzau pe stelisti la faza aia ca l'au lovit pe jucator cu cotul.

Edited by kill_them_all1000, 21 March 2008 - 01:00.


#102
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 00:44, said:

:w00t:

Omule! A FOST FILMAT acel surub!!!! Daca nu ma insel, a fost ridicat chir de catre portar (nu sunt sigur de asta)

Ce ziceti de chestia ASTA?

Bine, io unul nu pun mare baza in acest ziar :)
Nu esti sigur, dar vorbesti, asa sa nu te mai opresti... Te rog eu, vezi de Hategan, Lajos, Corpodean, Balaj si corpul de arbitrii al buteliei... Daca nu cunosti, taci, te informezi si apoi vorbesti.
"surubul" de care vorbesti a fost aruncat din galeria rapidista, cum te uiti la tabela de pe Ghencea, in dreapta, acolo sunt cantonati cei din galeriile adverse, daca nu stiai, din mijlocul lor a zburat acel obiect, care l-a lovit pe "fetita" de sapunaru, care se tavalea pe jos pe acolo, ca o fata mare, si dupa aia s-a ridicat si nu mai avea nimic, iar acum se da mare barbat, si vorbeste de stelisti. Obiectul cu pricina nu a fost predat arbitrului sau observatorului (jucatorii se pot duce la observator cu obiectele cu care se arunca, daca nu stiai)
Astazi, daca te-ai uitat nitel la meci, ai fi vazut ca s-au cam aruncat cu obiecte in teren. Unul l-a ratat de putin pe Nesu, unul l-a nimerit pe arbitru (se vede foarte bine pe Realitatea TV), si nici apoi nu s-au oprit si au mai incercat odata. A facut foarte bine Deaconu ca a oprit meciul, ce trebuia sa faca? Sa astepte pana ii frige unul o caramida in cap?
au fost fraieri cretinii aia, aveau 1-0, arbitrul arbitrase perfect meciul, nici macar un singur lucru de reprosat, si ei ce fac, in loc sa incurajeze echipa? Arunca cu obiecte in teren. Isi merita soarta, nene, si voi nu mai cautati teorii ale conspiratiei, ca sunteti paranoici, pe cuvantul meu.

#103
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 09.01.2006
@Goofy, daca ai inceput ca Sapunaru a fost lovit cand este vorba de Bozovic... la revedere, drum bun !

#104
***MIHAI***

***MIHAI***

    Pot totul în Hristos care mă întărește

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 24.02.2007
Nu mi explic cum la 1-0 un suporter sa faca asa ceva
E mana stânii condusa de bbeebecali

Edited by ***MIHAI***, 21 March 2008 - 01:23.


#105
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostZamolxel, on Mar 21 2008, 01:14, said:

@Goofy, daca ai inceput ca Sapunaru a fost lovit cand este vorba de Bozovic... la revedere, drum bun !
Pardon, Sapunaru era ala care a venit cu surubul de acasa, am incurcat personajul ca l-am ascultat prea mult pe zotta cand dadea din gura. Dar in rest, tot de teroia conspiratiei suferi

#106
cocaine

cocaine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 03.06.2006
Am fost pe stadion (sunt rapidist).  Adevarul este ca s-a aruncat si in arbitru, si pe langa arbitru, si spre nesu; si spre Badea cand era la incalzire in pauza. Lamentabil, intr-adevar. Pacat ca am plecat suparati acasa aprox 10000 de oameni pentru 5-6 dobitoci, care probabil ca in momentul in care aruncau cu diferite obiecte (eu nu am vazut decat sticle goale si brichete de plastic) se credeau cei mai smecheri de pe planeta. Asta este, sa vedem ce se va decide... Sper ca daca se ia decizia sa castige steaua cu 3-o, pe viitor sa se ia masuri sa nu mai avem de a face cu specimene aruncatoare de brichete, sau daca da, sa se ia aceeasi decizie mereu, adica cum arunca o galerie cu vreun obiect contondent, cum castiga echipa adversa.

#107
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
3-0 pentru Steaua, suspendat terenul, ala bagat la puscarie, ca tot a dat mitica vajnica lege prin care mai ca nu mai ai voie sa respiri pe stadion si cam atat. Nu mi s-ar parea corect sa fie depunctata.
PS: sa vedeti acum cand mai mergem pe stadioane ce va trebui sa le multumim idiotilor astora, vom fi cautati si in chiloti si nu stiu daca o sa ne lase sa mai intram si cu cheile de la casa sau masina sau telefon.

#108
cocaine

cocaine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 03.06.2006

View PostGoofy, on Mar 21 2008, 01:36, said:

ala bagat la puscarie, ca tot a dat mitica vajnica lege prin care mai ca nu mai ai voie sa respiri pe stadion si cam atat

Mi-ar placea teribil sa il tavaleasca bine inainte cativa jandarmi sa il invete minte pe idiot, asta daca nu au facut-o deja altii pana acum

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate