Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 

Am aruncat prezervative folosite in WC

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
79 replies to this topic

#1
Sharkyx

Sharkyx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 09.05.2006
Treaba e asa, am fost ieri cu o fata pe la mine p'acasa, cand toata lumea era plecata. Am facut sex impreuna, cu prezervativ (durex), a fost foarte ok, misto, am condus-o acasa si dupaia am aruncat prezertivul in WC (pana acum se ocupa numai ea de aruncatul prezervativelor). Mare, mare tampenie. Am reusit sa blochez cumva tevile, iar de fiecare data cand trag apa un val de clabuci iese. Nu mai vorbesc de miros, ca peste tot se simte miros de prezervative. Ai mei vin azi, mai pe seara si nu stiu ce sa fac. Niste sfaturi rapide, la cum sa desfund WC-ul etc etc. Orice si repede. Multumesc.

Edited by Sharkyx, 05 February 2008 - 08:53.


#2
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007

 Sharkyx, on Feb 5 2008, 08:53, said:

Treaba e asa, am fost ieri cu o fata pe la mine p'acasa, cand toata lumea era plecata. Am facut sex impreuna, cu prezervativ (durex), a fost foarte ok, misto, am condus-o acasa si dupaia am aruncat prezertivul in WC (pana acum se ocupa numai ea de aruncatul prezervativelor). Mare, mare tampenie. Am reusit sa blochez cumva tevile, iar de fiecare data cand trag apa un val de clabuci iese. Nu mai vorbesc de miros, ca peste tot se simte miros de prezervative. Ai mei vin azi, mai pe seara si nu stiu ce sa fac. Niste sfaturi rapide, la cum sa desfund WC-ul etc etc. Orice si repede. Multumesc.

Asta e la misto, nu ?
Dar, cum viata bate filmul, pentru cazul in care nu e la misto, ai putea sa incerci cu Mr Muscolo ;)

Edited by Moaca, 05 February 2008 - 08:56.


#3
Sharkyx

Sharkyx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 09.05.2006
De ce sa fie la misto? E foarte serioasa treaba si o comit rau, daca nu o rezolv curand.

PS. ce sa fac cu MR Muscolo ?

#4
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007
E bine ca nu ati facut sex separat. Iar daca nu pui poze si un filmulet eu nu te cred ca a fost misto.

Cauta o sirma lunga si mai tare, nu atit de tare incit sa nu se indoaie, fa-i un fel de cirlig si baga-l pe instalatie. Dar n-ai instalator la bloc sau pe nea Gigi mesterul blocului priceput la toate? Dai o bere si iti baga ala sarpele.                         ;)

#5
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006
toarna benzina in toaleta (10L) si da-i foc! prezervativul se va topi de la foc.
nu uita sa ai geamul si usa deschisa (sa nu ai vapori de benzina in baie)!
succes!!!

#6
Sharkyx

Sharkyx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 09.05.2006

 carman, on Feb 5 2008, 09:11, said:

toarna benzina in toaleta (10L) si da-i foc! prezervativul se va topi de la foc.
nu uita sa ai geamul si usa deschisa (sa nu ai vapori de benzina in baie)!
succes!!!

Ce ?  :o Asta sigur nu vreau sa incerc.

#7
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

 Sharkyx, on Feb 5 2008, 09:13, said:

Ce ?  :o Asta sigur nu vreau sa incerc.
este singura metoda de a scapa rapid si ieftin! te costa 36 lei...

#8
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 Sharkyx, on Feb 5 2008, 08:53, said:

Treaba e asa, am fost ieri cu o fata pe la mine p'acasa, cand toata lumea era plecata. Am facut sex impreuna, cu prezervativ (durex), a fost foarte ok, misto, am condus-o acasa si dupaia am aruncat prezertivul in WC (pana acum se ocupa numai ea de aruncatul prezervativelor). Mare, mare tampenie. Am reusit sa blochez cumva tevile, iar de fiecare data cand trag apa un val de clabuci iese. Nu mai vorbesc de miros, ca peste tot se simte miros de prezervative. Ai mei vin azi, mai pe seara si nu stiu ce sa fac. Niste sfaturi rapide, la cum sa desfund WC-ul etc etc. Orice si repede. Multumesc.
Trage apa pana diseara, din 10 in 10 minute. Si pana se umple bazinul, mai baga si 2 ligheane. Trebuie sa se duca pana la urma.
Iar cand vine intretinerea vezi tu ce le zici.

PS: Data viitoare arunca-l la gunoi.

Edited by don_dannielo, 05 February 2008 - 09:17.


#9
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007

 Sharkyx, on Feb 5 2008, 09:03, said:

De ce sa fie la misto? E foarte serioasa treaba si o comit rau, daca nu o rezolv curand.

PS. ce sa fac cu MR Muscolo ?

Torni Mr Muscolo in WC, dohh !

#10
cosmin_targoviste

cosmin_targoviste

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 26.12.2007

 carman, on Feb 5 2008, 09:15, said:

este singura metoda de a scapa rapid si ieftin! te costa 36 lei...


Stai ma nu mai face glume de astea ca la cat de disperat trebuie sa fie o sa recurga si la o astfel de metoda  :lol: :lol: :lol: :lol:

Cred ca solutia cu sarma e cea mai buna.Incearca cu sarma si apoi aeriseste toata casa.Ai suficient timp pana diseara.!Bafta si alta data cand o faci,arunca prezervativele pe ghena sau pe geam!

#11
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007

 cosmin_targoviste, on Feb 5 2008, 09:20, said:

Cred ca solutia cu sarma e cea mai buna.Incearca cu sarma si apoi aeriseste toata casa.Ai suficient timp pana diseara.!Bafta si alta data cand o faci,arunca prezervativele pe ghena sau pe geam!

da' unde traiesti frate, de arunci prezervativele folosite pe geam ??! si ii mai sfatuiesti si pe altii s-o faca !  :disgust:

#12
cosmin_targoviste

cosmin_targoviste

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 26.12.2007
Decat in WC,mai bine pe geam...Probabil ca nu te-ai prins ca era o gluma,uite iti zic eu acum :lol:

#13
Moaca

Moaca

    Mâță leșinată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,235
  • Înscris: 31.07.2007

 cosmin_targoviste, on Feb 5 2008, 09:24, said:

Decat in WC,mai bine pe geam...Probabil ca nu te-ai prins ca era o gluma,uite iti zic eu acum :lol:

Slava Domnului, mersi ca mi-ai zis, altfel ramaneam traumatizata ;)

#14
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

 cosmin_targoviste, on Feb 5 2008, 09:20, said:

Cred ca solutia cu sarma e cea mai buna.Incearca cu sarma si apoi aeriseste toata casa.Ai suficient timp pana diseara.!Bafta si alta data cand o faci,arunca prezervativele pe ghena sau pe geam!
Bine ca stiu, ca sa nu trec prin targoviste.

#15
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
din ciclul cap am, minte ce-mi mai trebe...:)

#16
Sharkyx

Sharkyx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 09.05.2006
Am incercat faza cu sarma si nu am reusit, e WC-ul prea stramt intr-o parte. Faza cu benzina nici atat. Acum ma duc sa incerc ceva cu 2 galeti de apa; am oprit apa la wc si o sa incerc sa torn galetiile de apa repede. Cu putin noroc jetul de apa o sa fie suficient, daca nu o sa incerc cu Mr. Muscolo. Cum se procedeaza cu mr muscolo? Pun 0.5 L si trag apa sau ?

#17
happy_me

happy_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 28.01.2008
Al naibii prezervativ...e chiar incapatanat  :lol:
Cat despre Mr. Muscolo...citeste si tu eticheta ;)

#18
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 happy_me, on Feb 5 2008, 09:56, said:

Al naibii prezervativ...e chiar incapatanat  :lol:
Cat despre Mr. Muscolo...citeste si tu eticheta ;)
daca pe aia de la prezervativ n-ai fost in stare...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate