Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

2pac - Dead or Alive?

- - - - -
  • Please log in to reply
99 replies to this topic

Poll: 2pac - Dead or Alive? (224 member(s) have cast votes)

2pac - Dead or Alive?

  1. Da, este mort (145 votes [63.32%])

    Percentage of vote: 63.32%

  2. Nu, este viu (84 votes [36.68%])

    Percentage of vote: 36.68%

Vote Guests cannot vote

#1
BadBoy

BadBoy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 30.01.2003
Tocmai ascultam Thugs Mansion,si ma gandeam cate baiatul asta , desi e mort de ... 7 ani inca scoate mai multe albume decat 3sud est.
Se zice ca mai are vreo 200 de melodii nescoase ,oare cat o sa mai tina.
Parerea mea : 2Pac e viu , poate nu in carne si oase dar sigur prin muzica lui si va ramane mereu viu pt. ca a fost si,surprinzator inca este cel mai tare.

Edited by Mr.Jinx, 31 August 2007 - 15:16.


#2
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
personal pot spune ca la vremea resectiva cand eram si eu infocat dupa 2pac si alti ide gen, m-a cam zdrunctinat nitel vestea ca el a dat coltu`....
Oricum, nu are acelasi farmec, dar opera lor ramane opera, ca sa o pun cat mai frumos pe rime fine :) .

#3
Bad Girl

Bad Girl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.04.2003
am auzit multe zvonuri in legatura cu moartea lui 2pac, si sunt constienta ca exista foarte multe persoane care nu cred ca este mort... avand motive destul de intemeiate , dupa parerea mea (albumele scoase dupa moartea sa, numele Makiaveli care, daca aranjezi putin literele, ar putea scrie i am alive, etc).
eu nu am nici o parere, nu cred ca exista dovezi concrete ...

#4
Ares

Ares

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 13.01.2003
Eu cred ca 2Pac e la fel de viu ca Elvis :)
Fiecare trage ce concluzie vrea... Dar un fan adevarat tine in viata pe oricine...

#5
PunkDigital

PunkDigital

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.08.2003
One can only hope that he is dead and intends to stay so.  :D

#6
saga

saga

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 23.07.2005
Mai are rost sa comentez la intrebarea asta ?
Sa te intreb si eu ceva , ai auzit vreodata de utilizarea vocilor pe calc ? Albumele aproape toate care au fost scoase dupa moartea lui sunt melodii nelansate dar remixate , iar loyal to the game pare sa se fi jucat si cu vocea , eminem vrand sa spuna 2 pac lucruri despre el .

Si inca ceva , daca tot crezi ca tupac e viu , sunt aproape 10 ani , ia zi-mi si mie cum a stat el nevazut atata timp ? Cum s-a ascuns atata timp ?

2 Pac e mort dar viu prin muzica lui !

#7
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
ce stupid e facul poll-ul
Intrebare: 2pac dead or alive?
Raspuns: da sau nu

da ca traieste? da ca e mort?
nu traieste? nu e mort?
raspunsuri tot asa trebuiau sa fie Dead or Alive

#8
csman

csman

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 411
  • Înscris: 12.04.2005

G_Unit_Soldier, on Jul 24 2005, 00:30, said:

ce stupid e facul poll-ul
Intrebare: 2pac dead or alive?
Raspuns: da sau nu

da ca traieste? da ca e mort?
nu traieste? nu e mort?
raspunsuri tot asa trebuiau sa fie Dead or Alive

<{POST_SNAPBACK}>



mda ... intr-adevar eu am pus la nimereala ...

#9
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
Dumnezeu sa-l odihneasca...

#10
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Va recomand sa va duceti imbracati in rosu in Compton... sau Long Beach... sa dati de Crips sa vedem daca va mai puneti nenumarate intrebari

#11
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
1: sapte zile de spitalizare si nici macar o poza (prima oara cand a fost impuscat si nu era asa de celebru au fost facute peste 10 poze in spital si afara inclusiv cand il bagau cu targa in ambulanta ...la 12 noaptea )

2: poza aia de la autopsie e sub orice critica ...tatuaju` cu makaveli lipseste si nici n-ar mai trebui sa discutam, oricum pozele de la autopsie trebuiesc facute cu fata victimei spre aparat !

3: dupa 2 interviuri in care spune ca va muri la 25 de ani ...6 melodii in care tema invierii lui e prezenta si un videoclip in care invie si isi omoara dusmanii voi chiar credeti ca e mort..

4: eu stiu 3 melodii in care spune ca vrea sa fie ingropat dupa moarte ...si prin religia lui era impotriva incinerarii ..credeti ca maica-sa il lasa sa fie incinerat ?

5: pac a scos un volum de poezii , 2 filme , 3 albume si o casa de discuri dupa moartea lui .....cam mult pentru un mort orice ati spune ..poate doar daca-si petrecea tot timpu` vietii in studio...

6: pentru astia care intreaba de ce si=ar fi inscenat moartea ....in afara de faptu` ca si-a triplat vanzarile ...poate nu stiati da` trebuia sa faca puscarie pentru viol si fapta se prescrie peste 15 ani asa ca daca s-ar intoarce nu ar face-o in nici un caz inainte....( e si un interviu in care spune ca daca ar fi sa faca puscarie ar vrea sa moara la inceputu` executarii sentintei si sa se trezeasca la sfarsitu` ei..)


2pac impuscat in mijlocu` strazii in Las Vegas ! ...se mai chinuie si 7 zile in spital si tot ce apare e o poza de 2 lei care si ea a iesit prea tarziu ....daca l-ar impusca cineva pe Eminem in LAs vegas cred ca vedem 10000 de poze si filmulete si il dau la stiri 2 saptamani...

motivele astea au fost postate de altcineva pe alt forum

#12
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,032
  • Înscris: 10.04.2006
true . 2pac viva siempre !

#13
nitrogen_cs

nitrogen_cs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 17.06.2006
eu am avut chiar si o filmare in care el era cu inca, cativa prieteni si discutau ceva, iar cel care filma, era dupa un colt ... eu tind sa cred ca e adevarat, iar Reko a pus punctul pe i.Tin minte ca numele era ceva cu "Massdestruction ... ".Votez ca el traieste, si odata si odata ... tot va iesi ...

#14
wyrus

wyrus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 13.03.2006
R.I.P Tupac Shakur

2Pac sa dus din pacate din lumea celor vii......cei care zik k traieste nu pot accepta ce sa intamplat...nimeni nu poate accepta dar "life goes on". am auzit tot felu de teorii si tot felu de scenarii privind moartea lui, iar dak te uiti la fiecare niciuna nu pare logica.....dc credeti k si-ar fi inscenat tot....nu cred k ar fi putut sta departe de muzik si de familie prieteni atata timp(punetiva in locul lui). deci this is life...cu bune cu rele.....



R.I.P Tupac Shakur

#15
thuglife4ever

thuglife4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.11.2006
Salut & check this out  ;)

http://www.pointless...oint/tupac.html


No comment !

#16
MadMike.Mitza

MadMike.Mitza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,956
  • Înscris: 01.03.2006
material,  e mort! mentalitatea lui si muzica lui, niciodata!

#17
zmeutz

zmeutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 793
  • Înscris: 25.07.2006

View PostMadMike.Mitza, on Nov 19 2006, 20:36, said:

material,  e mort! mentalitatea lui si muzica lui, niciodata!
la fel cred si eu, zic ca e mort cu trupul dar viu 'forever' in inimile fanilor ;)

#18
MadMike.Mitza

MadMike.Mitza

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,956
  • Înscris: 01.03.2006
absolut.
nu sunt fan 2pac, dar intr-o vreme ii ascultam unele melodii

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate