Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Volvo PV50 minivan

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
Se pare ca cei de la Volvo, sunt in aceasta perioada in plin proces de prospectare a pietei, in urma caruia vor sa vada daca piata este pregatita pentru un minivan volvo. Se pare totodata ca in maxim 2 ani vor prezenta un concept car care va prefigura un van volvo, concept care daca raspunsul publicului va fi cel anticipat , va vedea lumina zilei. Pana una alta un fan volvo a imaginat un monovolum volvo:

Attached File  volvo_pv50_final.jpg   34.46K   254 downloads

#2
SCANIA FREAK

SCANIA FREAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,555
  • Înscris: 13.10.2005
Banuiesc ca Volvo vrea sa "atace" monovlumele premium gen Mercedes Viano,cu acest model! :peacefingers:

#3
gika_killeru'

gika_killeru'

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 03.01.2006
imi place cum arata.....undeva intre v-uri si xc....arata f bine

#4
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
au aparut detalii ceva mai clare despre acest van, provenite de la un angajat Volvo. Astfel se pare ca deja acest minivan este in teste undeva in zonele nordice ale europei, urmand sa aiba platforma lui Ford s-max ce este comuna cu cea de pe noul volvo s80. Volvo deocamdata neaga acest zvon sustinand ca nu au in plan asa ceva datorita faptului ca au deja in oferta volvo XC70 , ceea ce face inutil un eventual van volvo

#5
acusila

acusila

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,898
  • Înscris: 29.10.2005

View PostSCANIA FREAK, on Feb 16 2006, 12:27, said:

Banuiesc ca Volvo vrea sa "atace" monovlumele premium gen Mercedes Viano,cu acest model! :peacefingers:


eu cred ca vor ataca automobile ca VW Sharan sau seat alhambra. de fapt nici nu cred ca va avea concurent nu am mai auzit de un van ca sharan de clasa premium.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate